Верифицированный профиль
9
Лет опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
8
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
3 дня назад

Продажа квартир (5)

  • 132 000 $
    1 443 $/м²

    Ривненская ул., 10

    3 комнаты
    92 / 65 / 18 м²
    этаж 10 из 10
    2020 год постройки
    3 дня назад
    Простора 3-кімнатна квартира в новобудові біля ТЦ “Майдан” Вул. Рівненська 10 поверх з 10 (ліфт до 9 поверху) Площа — 91,5 м² Квартира з ремонтом, готова до проживання: — меблі — техніка на кухні — індивідуальне опалення (газовий котел) Вартість — 135500$ Переоформлення — лише 2% Переваги: — просторе та зручне планування — хороша локація — поруч ТЦ “Майдан”, магазини, транспорт Телефонуйте для перегляду
    Риелтор
  • 84 500 $
    1 571 $/м²

    Героев Крут бульв. (Героїв Сталінграду), 22

    2 комнаты
    54 / 32 / 6 м²
    этаж 9 из 9
    4 дня назад
    Продаж 2-кімнатної квартири (чешка) бульвар Героїв Крут Пропонується до продажу комфортна 2-кімнатна квартира у цегляному будинку. Поверх: 9/9 є технічний поверх Площа: 53,8 м² Капітальний ремонт — якісно та для себе Повністю замінена електрика та сантехніка Металопластикові вікна Нові вхідні двері Квартира світла, тепла та не потребує додаткових вкладень — ідеальний варіант для швидкого заселення. Телефонуйте для огляду та деталей!
    Риелтор
  • 70 000 $
    968 $/м²

    Соборная пл., 8

    3 комнаты
    72 / 47 / 12 м²
    этаж 1 из 2
    6 дней назад
    Продається простора 3-кімнатна квартира на вул. Соборна, 8 — у будинку малоповерхової забудови, де поєднуються затишок та функціональність. 72,3 м² — це простір, який легко адаптується під ваш стиль життя або бізнес-ідею. Раціональне планування: дві окремі кімнати та одна прохідна — ідеально для зонування. Квартира у житловому стані, що дозволяє заїхати одразу або поступово створити інтер’єр своєї мрії. Окремий вхід з двору — рідкісна перевага, яка відкриває нові можливості: від комфортного проживання до успішного комерційного проєкту. Газові конвектори — індивідуальне тепло Газова колонка — гаряча вода без обмежень Це варіант для тих, хто бачить потенціал і вміє його реалізувати.
    Риелтор
  • 68 000 $
    1 097 $/м²

    Главная ул., 3

    2 комнаты
    62 / 34 / 6 м²
    этаж 1 из 2
    1 мес. назад
    2 кім.квартира в р-ні Головна-Боженка: - 1 поверх - площа 62м2 - якісний ремонт - залишаються меблі на кухні - у власності більше 3 років - на опалення - двоконтурний газ.котел - тепла підлога Для перегляду - телефонуйте !
    Риелтор
  • 85 000 $
    1 518 $/м²

    Алма-Атинская ул., 3-А

    2 комнаты
    56 / 32 / 7 м²
    этаж 5 из 5
    3 мес. назад
    2-кімнатна “чешка” біля ТРЦ Майдан — заходь і живи! Продається світла та доглянута квартира у цегляному будинку в одному з найзручніших районів міста — поруч ТРЦ Майдан. - 56 м² - 5 поверх - чешка (зручне планування) - якісний ремонт - меблі + техніка залишаються Ідеальний варіант як для життя, так і під оренду — нічого не потрібно доробляти. Ціна 85 000 $ Дзвоніть / пишіть — організую перегляд.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: